تماس با ما درباره ما
کد خبر: 134

سینما دیگر به من اهمیت نمی‌دهد

سینماآنلاین: کیومرث پوراحمد با اشاره به روند تعیین‌کنندگی نظر سرمایه‌گذارها در سینمای ایران و ساخت فیلم‌های جوان‌پسند، گفت: سینما دیگر به من اهمیت نمی‌دهد و با ادامه این رویه هر پنج، شش سال یکبار فیلم خواهم ساخت.

پوراحمد: با این رویه هر پنج، شش سال یکبار فیلم می‌سازم

«کیومرث پوراحمد» در مورد زمان اکران فیلم «تیغ و ترمه» به سینماآنلاین گفت: من هیچ گونه خبری از اکران فیلم «تیغ و ترمه» ندارم و سید علی قائم‌مقامی تهیه کننده و منوچهر محمدی پخش کننده آن هیچ حرفی از زمان اکران با من نزده‌اند، ولی امیدوارم لااقل در نیمه دوم سال این فیلم اکران شود.

این کارگردان گفت: فعلا هیچ فیلمی نمی‌خواهم بسازم و بیکار هستم. به نظر شما من می‌توانم هر سال فیلم بسازم؟ من بعد از 4 سال پارسال یک فیلم ساختم و همین‌طور پیش برود، هر پنج، شش سال یکبار فیلم می‌سازم، و با این این رویه، فاصله‌ها زیاد می‌شود، تا وقتی که عمرمان تمام شود!

او گفت: الان دیگر به پیشکسوتان هیچ اهمیتی داده نمی‌شود و سرمایه‌گذارها به دنبال جوان‌ترها هستند تا فیلم‌های جوان‌پسند بسازند.

کارگردان «قصه‌های مجید» در مورد برگزاری جشنواره فیلم کودک در اصفهان، گفت: من از چند و چون برگزاری این جشنواره هیچ خبری ندارم ولی تا آنجا که اطلاع دارم، عده‌ای از جوانان اصفهانی به برگزاری آن کمک می‌کنند ولی در مقابل جشنواره حسنات اصفهان را هم داریم که برگزارکنند‌گانش، از قبل از انقلاب کارهای خیریه می‌کردند، از ابتدای شروع به کارش، "زاون" که اصفهانی بود، دبیر آن بود و از بچه‌های اصفهان در برگزاری آن استفاده می‌کرد. بعد هم که آقای صدرعاملی دبیر آن شد که او هم اصفهانی است و همه ستاد برگزاری جشنواره را بچه‌های اصفهان تشکیل می‌دهند. با این وصف، تاکنون از من هیچ وقت نه برای داوری و نه برای حضور در ستاد اجرایی و یا دبیری این جشنواره دعوتی نشده و معمولا فقط زمانی در این جشنواره حاضر بودم که در آن فیلم داشتم.

 

ارسال نظر

  • مهشاد ارسالی در پاسخ

    عالییی

  • مهشاد ارسالی در پاسخ

    عالییی

  • رضا ارسالی در پاسخ

    دقیقا درست میگن