تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1318

ابراهیم حاتمی‌کیا فعلا فیلم «سردار سلیمانی» را نمی‌سازد

سینماآنلاین:علی‌رغم توئیت یکی از خبرنگاران در خصوص ساخت فیلم زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط ابراهیم حاتمی‌کیا یکی از نزدیکان این فیلمساز این خبر را تکذیب کرد.

ساخت فیلمی درباره محور مقاومت پروژه احتمالی بعدی کارگردان «آژانس شیشه‌ای»

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین، در پی انتشار خبری مبنی بر توافق زینب سلیمانی با ابراهیم حاتمی‌کیا برای ساخت فیلم سینمایی با محوریت زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی توسط ابراهیم حاتمی‌کیا یکی از نزدیکان این فیلمساز با تکذیب این خبر به سینماآنلاین گفت:« حاتمی‌کیا قرار نیست فعلا فیلم زندگی شهید سلیمانی را بسازد و این خبر گمانه زنی رسانه‌ای است. ایشان در حال حاضر مشغول داوری در چهارمین جشنواره مستند تلویزیون است و هنوز طرحی را برای ساخت فیلم بعدی انتخاب نکرده است».

براساس اطلاعات بدست آمده توسط خبرنگار سینماآنلاین؛ حاتمی‌کیا از مدتی قبل مشغول کار بر روی یک فیلمی بزرگ و بیگ پروداکشن با موضوع محور مقاومت است که احتمالا بخش‌هایی از آن در سوریه و عراق فیلمبرداری خواهد شد که چندی قبل نیز بازدیدهایی از لوکیشن‌های مدنظرش داشته است و شهید سلیمانی نیز یکی از کاراکترهای فیلم او محسوب می‌شود.

بنابراین و برخلاف برخی اخبار منتشر شده فیلم جدید سازنده «آلژانس شیشه‌ای» بطور کامل درباره سردار سلیمانی نیست و با پایان کار او در جشنواره تلویزیونی مستند و فراهم شدن شرایط بزودی مراحل پیش تولید بیست و یکمین فیلم بلند سینمایی‌اش را شروع خواهد کرد.

ارسال نظر