تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1287

آشتی‌کنان تهیه‌کنندگان سینمای ایران به روایت علی‌آشتیانی‌پور

سینماآنلاین: عضو صنف تازه تاسیس اتحادیه صنفی تهیه‌کنندگان گفت:هرکسی از هر جایی می‌تواند برای سینما تصمیم بگیرد، سرش را ببرد و به آن سیلی بزند و باید تا جایی که می‌توانیم سینما را به حقوق واقعی خود برسانیم. امیدوارم در این زمینه موفق باشیم و تشکیل اتحادیه صنفی تهیه‌کنندگان راه خوبی برای اتفاق‌های خوب باشد.

می‌توانیم سینما را به حقوق واقعی خود برسانیم

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین؛ در آستانه روز ملی سینما جامعه صنفی تهیه‌کنندگان در اطلاعیه از اعلام موجودیت رسمی اتحادیه صنفی تهیه‌کنندگان خبر داد.علی آشتیانی‌پور؛ تهیه‌کننده و عضو شورای عالی تهیه‌کنندگان در واکنش به این خبر،  به سینماآنلاین گفت: جامعه تهیه‌کنندگان چند سال گذشته خسارت‌های بسیاری دید که بخشی از آن ناشی از اختلافات بین تهیه‌کنندگان بود به این دلیل که سلایق متفاوت وجود داشت و نمی‌توانستیم با هم هم‌کلام و یک سو بشویم و در نهایت همه ما خسارت‌های زیادی دیدیم. به همین جهت چیزهایی که به آن محقق بودیم چه در زمینه تصمیم‌گیری و چه در زمینه برنامه‌سازی و برنامه‌ریزی را از دست دادیم.

او افزود: خوشبختانه امروز تمام تشکل‌های تهیه‌کنندگی به این جمع‌بندی رسیده‌اند که با اراده و اختیار خودشان به جمع واحدی تبدیل بشوند و از این طریق بتوانند گره از کارها باز کنند.

وی افزود:همه ما باید از علایق و دلایل شخصی‌مان بگذریم تا به به هدف روشن و معینی برسیم و بتوانیم این شرایط آسیب‌پذیری را که دامان همه ما را گرفته و به طور کلی سینما را درگیر کرده است را بهبود ببخشیم.

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «نقاب» در خاتمه گفت‌وگوی خود با سینماآنلاین اظهار داشت:  هرکسی از هر جایی می‌تواند برای سینما تصمیم بگیرد، سرش را ببرد و به آن سیلی بزند. و باید تا جایی که می‌توانیم سینما را به حقوق واقعی خود برسانیم. امیدوارم در این زمینه موفق باشیم و تشکیل اتحادیه صنفی تهیه‌کنندگان راه خوبی برای اتفاق‌های خوب باشد.

 

ارسال نظر