تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1268

واکنش رسمی «محمدرضا فروتن» به یک شایعه عجیب/«تغییر جنسیت نداده‎‌ام»

سینماآنلاین: محمدرضا فروتن با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به شایعات عجیب شب گذشته در خصوص تغییر جنسیتش پاسخ داد.

تهدید فروتن به شکایت از شایعه‌سازان

به گزارش سینماآنلاین؛محمدرضا فروتن بازیگر سینما با انتشار اطلاعیه‌ای در صفحه اینستاگرام خود، شایعات مجازی اخیر را تکذیب کرد.

وی در صفحه خود نوشت: «خبری که شب گذشته در مورد من در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های جمعی منتشر شده است، دروغ و دور از حقیقت است. ضمن احترام به تمامی تفاوت‌های جنسیتی، خبر منتشرشده را به تمامی تکذیب می‌کنم. حق پیگیری و شکایت از رسانه‌ها و اشخاصی که چنین اطلاعات نادرستی را بدون هرگونه تحقیق و کاوش در سطح جامعه منتشر می‌کنند، برای خویش محفوظ می‌دانم.»

 

photo_۲۰۲۰-۰۹-۰۶_۱۰-۱۷-۴۹

از شب گذشته شایعه‌ای مبنی بر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن توسط برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی، منتشر شده بود و حواشی بسیاری را برای این بازیگر سینما و تلویزیون در پی داشت که ابتدا توسط وکیل او و سپس صبح او بصورت رسمی توسط خودش بصورت رسمی منتشر شد.

در این زمینه حتی چند خبرنگار ااز جمله «پناه فرهادبهمن» در اقدامی عجیب با انتشار مطالبی در صفحات خود به تائید این شایعه پرداخته و حتی از نام «سحر» به عنوان نام فروتن پس از تغییر جنسیت نام بردند و مدعی شدند او حتی به دلیل اینکه در آستانه تصمیمی مهم و خودشناسی قرار داشته در رشته رواشناسی تحصیل و مدرک دکتری این رشته را گرفته است که با واکنش رسمی امروز فروتن تمام تب و تاب این ماجرای عجیب رسانه‌ای که از شب گذشته بسیاری را درگیر خود کرده بود فروخواهد نشست یا بازار داغ شایعه‌سازی و انتشار اخبار نادرست این بار دامن یک چهره مشهور دیگر را خواهد گرفت.

 

ارسال نظر