تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1264

محمدعلی نجفی رئیس هیات مدیره خانه سینما شد

سینماآنلاین:با اعلام سخنگوی خانه سینما، محمدعلی نجفی فیلمساز پیشکسوت و نماینده کانون کارگردانان به عنوان رئیس هیات مدیره این نهاد صنفی سینمایی انتخاب شد.

خبری از ابطال انتخابات نیست!

به گزارش سینماآنلاین؛نخستین نشست پانزدهمین هیأت مدیره خانه سینما روز شنبه پانزدهم شهریور ماه برگزار شد و پس از گفتگو و تبادل نظر در خصوص وظایف پیش روی هیات مدیره، انتخابات داخلی صورت پذیرفت که برمبنای آن آقایان محمد علی نجفی به عنوان رئیس، علیرضا نجف زاده به عنوان نایب رئیس، روانبخش صادقی به عنوان دبیر و علی قائم مقامی به عنوان سخنگوی هیات مدیره خانه سینما برگزیده شدند.

در مجمع عمومی بیستم مرداد ماه سال جاری که با حضور اصناف و تشکل های جامعه اصناف سینمای ایران برگزار شد، علیرضا نجف‌زاده، روانبخش صادقی، پژمان مظاهری‌پور،محمدعلی نجفی، بهمن اردلان، آتیلا پسیانی،علی قائم‌مقامی، به عنوان اعضای هیات مدیره و کامران ملکی نیز به عنوان بازرس خانه سینما انتخاب شدند.

همچنین علی نیک‌رفتار و مرتضی شایسته به عنوان اعضای علی‌البدل هیات مدیره و مسعود شرفی‌کیا به عنوان علی‌البدل بازرس در این جمع حضور دارند.

براساس این گزارش، در روزهای گذشته اخبار مبنی بر ورود سازمان سینمایی برای بررسی صحت انتخابات خانه سینما و تخلف کانون کارگردانان منتشر شده بود که با برگزاری جلسه امروز مشخص شد خبری از ابطال انتخابات نیست.

 

 

ارسال نظر