تماس با ما درباره ما
کد خبر: 125

واکنش تهیه‌کننده «ناخداخورشید» به اظهارات فراستی

سینماآنلاین: هارون یشایائیان تهیه‌کننده فیلم «ناخدا خورشید» گفت: به اعتقاد من و بسیاری از افراد صاحب‌نظر «ناخدا خورشید» بهترین فیلم در تاریخ سینمای ایران است که در جنوب ایران و خلیج فارس ساخته شده است.

یشایایی: سود شبکه سه و «هفت» از کوبیدن ناصر تقوایی چیست؟

هارون یشایائیان تهیه‌کننده فیلم «ناخداخورشید» در واکنش به حرف‌های شب گذشته مسعود فراستی در برنامه هفت که این فیلم را فاقد زمان، شخصیت‌پردازی و در کل فیلم بدی دانست، به سینماآنلاین گفت: به اعتقاد من و بسیاری از افراد صاحب‌نظر «ناخدا خورشید» بهترین فیلم در تاریخ سینمای ایران است که در جنوب ایران و خلیج فارس ساخته شده است.

او ادامه داد: «ناخداخورشید» فیلم محبوب نسل‌های مختلف در همه دوران‌ها بوده است. فیلمی که جوانان هم در این زمان و هم در زمان خودش با آن ارتباط گرفتند.

یشایائیان اظهار داشت: این فیلم را می‌توان بهترین فیلم ناصر تقوایی دانست. من دلیل مطرح شدن چنین حرف‌ها و نقدهای بی‌اساس را بعد از چند دهه که از ساخت این فیلم می‌گذرد متوجه نمی‌شوم، هر برنامه سینمایی و تلویزیونی باید به دنبال اعتبار و‌ مخاطب باشد آیا این چنین موضع‌گیری‌ها و انتقادهایی برای هفت اعتبار می‌خرد؟ سود شبکه سه، هفت و منتقدانش از کوبیدن تقوایی چیست؟

 

ارسال نظر