تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1228

نوروزبیگی: نمی‌دانم نسخه کامل «خرس» چگونه در اختیار شکوفا فیلم قرار گرفته است؟!

سینماآنلاین:تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خرس» با ابراز تاسف از انتشار نسخه با کیفیت و کامل این فیلم توسط یک شرکت پخش داخلی از پیگیری قضایی بنیاد سینمایی فارابی به عنوان مالک مادی و سازندگان «خرس» به عنوان مالکین معنوی خبر داد.

نقش داشتن یک شرکت پخش داخلی در قاچاق فیلم‌ دردناک است

جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خرس» در گفت‌وگو با خبرنگار سینماآنلاین با تائید قاچاق این فیلم از یک منشا داخلی گفت: من شخصا با داریوش بابائیان صحبت نکردم اما بالافصله پس از این اتفاق دوستان با او صحبت کرده‌‌اند و او نیز تائید کرده که نسخه قاچاق فیلم از طریق کانال شکوفا فیلم در یوتیوب منتشر شده است.

وی افزود:من و پرویز پرستویی سال گذشته مالکیت فیلم را به موسسه رسانه‌های تصویری واگذار کردیم و با توجه به انحلال این موسسه در حال حاضر مالک فیلم بنیاد سینمایی فارابی است اما ما به عنوان مالکان معنوی فیلم از حق خودمان نمی‌گذریم و همراه با فارابی در حال پیگیری مراحل قضایی این ماجرا هستیم.

نوروزبیگی تصریح کرد: نقش داشتن یک شرکت پخش داخلی در قاچاق فیلم‌ دردناک است و واقعا برای من سوال است که چگونه نسخه کامل «خرس» چگونه در اختیار شکوفا فیلم قرار گرفته است؟

تهیه‌کننده فیلم «خرس» در خاتمه اظهار داشت: آقای باباییان به عنوان پخش کننده نسخه با کیفیت فیلم«خرس»را در اختیار داشته اند و در یک اقدام غیر حرفه ای آن را در یوتویوب منتشر نموده اند؛تا به الان نزدیک به ۲۰ هزار نفر فیلم را در این بستر تماشا کردند و ایشان پول قابل توجه از این بازدیدها به دست آوردند؛به همراه بنیاد سینمایی فارابی شکایت مان را از این فرد تنظیم کردیم و قطعا پیگیر آن خواهیم بود که چگونه فیلمی که 9 سال در داخل کشور نمایش آن ممنوع بوده در اختیار ایشان قرار داشته و باید پاسخگوی این سوال مهم باشند.

 

ارسال نظر