تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1226

منشا قاچاق «خرس» در یوتیوب!

سینماآنلاین:در حالی رسانه‌های داخلی از قاچاق فیلم «خرس» در یوتیوب خبر داده‌اند که نکته عجیب نقش یکی از تهیه‌کنندکان قدیمی سینمای ایران و شرکت پخش منتسب به او در این ماجرا است.

اتفاقی باورنکردنی در سایه غفلت مدیران سینمایی +عکس

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین، از دو روز گذشته نسخه اصلی و با کیفیت فیلم سینمایی «خرس» به کارگردانی خسرو معصومی در یوتیوب منتشر شده تا سرنوشت یکی دیگر از فیلم‌های توقیفی سینمای ایران با قاچاق گره بخورد اما نکته قابل تامل درج نام شرکت تولید و پخش «شکوفا فیلم» به عنوان منتشر کننده این نسخه قاچاق این فیلم است که جای ورود هرچه سریعتر مدیران سینمایی را دارد.

براساس پیگیری خبرنگار سینماآنلاین، تمام مالکیت فیلم «خرس» توسط فارابی از جواد نوروزبیگی و پرویز پرستویی خریداری شده و پس از قاچاق نسخه «رستاخیز» با زیرنویس عربی در سال گذشته و لو رفتن نسخه «رستاخیز» با زیرنویس فارسی در چند روز گذشته این سومین فیلم متعلق به مدیریت دولتی سینمای ایران است که از یوتیوب سر در می‌آورد.

طبق پیگیری‌های انجام شده، داریوش بابائیان منشا انتشار نسخه غیرقانونی فیلم «خرس» را یکی از دفاتر متعلق به شکوفافیلم در کشور آلمان و براساس یک "اشتباه سهوی!" عنوان کرده است اما سوال اصلی این است فیلمی که نه مالکیت آن متعلق به این تهیه‌کننده است و پخش آن متعلق به شکوفافیلم براساس کدام اجازه قانونی توسط اکانت منتسب به این شرکت در یوتیوب منتشر شده و تا امروز بیش از 20 هزار نفر آن را دیده‌‌اند.

به گزارش سینماآنلاین، همچنین درباره دلیل وقوع چنین اتفاقی توسط یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شکوفافیلم با داریوش بابائیان مدیرعامل این شرکت تماس گرفتیم که وی حاضر به ارائه توضیح در این خصوص نشد و عنوان کرد تمایلی به انجام مصاحبه ندارد.

 

ارسال نظر