تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1200

آقای منتقد پشت دوربین سینما

سینماآنلاین: هوشنگ گلمکانی منتقد باسابقه سینما هم به جمع فیلمسازان پیوست و قرار است نخستین فیلمش را با نام «آهو» پائیز امسال کلید بزند.

هوشنگ گلمکانی «آهو» را پائیز کلید می‌زند

به گزارش سینماآنلاین؛فیلم سینمایی «آهو» به کارگردانی هوشنگ گلمکانی منتقد و روزنامه‌ نگار با سابقه سینما با بهبود شرایط بیماری کرونا در پاییز مقابل دوربین خواهد رفت.

در حالی که پیش تولید فیلم سینمایی «آهو» به کارگردانی هوشنگ گلمکانی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از مدتی قبل آغاز شده، شنیده ها از حضور متفاوت بازیگران، در این فیلم خبر میدهد.

رضا کیانیان، آزیتا حاجیان و حامد کمیلی بازیگران مدنظر گلمکانی برای این فیلم هستند و شنیده ها از دعوت همایون شجریان و سهراب پورناظری برای خوانندگی و ساخت موسیقی متن این فیلم خبر می دهد.

«آهو» توسط هوشنگ گلمکانی و سپیده آرمان به نگارش درآمده است و شنیده شده سپیده آرمان هم در این فیلم نقش متفاوتی را ایفا خواهد کرد.

هوشنگ گلمکانی منتقد، روزنامه‌نگار و مترجم سینما است که با فیلم سینمایی «آهو» اولین تجربه خود در مقام کارگردان یک فیلم بلند داستانی را پشت سر خواهد گذاشت. مستند «گنگ خواب‌ دیده» از آثار ساخته شده توسط این منتقد قدیمی سینما است. گلمکانی فارغ‌ التحصیل رشتهٔ سینما و تلویزیون از دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک تهران است. وی همچنین در هیات داوران چند جشنواره معتبر داخلی و خارجی حضور داشته است.

منبع: خبرگزاری صبا

ارسال نظر