تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1186

«لذت‌های گناه‌آلود» از ایران به آمریکا رفت

سینماآنلاین:«لذت هاى گناه آلود» به نویسندگى و کارگردانى مهدى فرد قادرى، در اولین حضور بین المللی اش به بخش مسابقه جشنواره ماموت لیک در کالیفرنیا آمریکا راه پیدا کرد.

اولین نمایش جهانی فیلم کوتاه مهدى فرد قادرى

به گزارش سینماآنلاین؛ مهدی فرد قادری که تاکنون فیلم های سینمایی "جاودانگی" و "بی وزنی" را ساخته است، «لذت هاى گناه آلود» را در پانزده دقیقه و در فضایى جنایى، فانتزى کارگردانی کرده است. این فیلم که مانند دیگر آثار فرد قادری فرمالیستی است، روایتگر روابط یک رئیس گاوداری با شاگردش است که با آمدن یک زن دچار چالش می شود و تصمیمات خطرناکی در مورد یکدیگر می گیرند.

مجید مظفرى و یاسر جعفرى در نقش هاى اصلى و دنیا مدنی، آیدا جعفری، بلور کسائیان، آذر خوارزمی، لیلا جهاندیده و سیما بشیری در نقش های مکمل این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برخى از عوامل «لذت های گناه آلود» عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: مهدى فرد قادرى، فیلمبردار: علی شورورزی، آئین ایرانی، صدابردار: بهنام عباسی فر، تدوین: رامین نجفی، طراح گریم: شهد تنها، صداگذار: سامان شهامت، موسیقی: آیمان، جلوه های بصری: سینا قویدل، دستیار کارگردان: کورش سرمدی، عکاس: فرید آجرلو، محصول: انجمن سینمای جوانان ایران.

 

 

ارسال نظر