تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1167

شورایعالی تهیه کنندگان بعد از یک هفته خواستار انتخابات مجدد خانه سینما شد!

سینماآنلاین:یک هفته بعد از برگزاری انتخابات خانه سینما در تاریخ 20 مرداد، شورایعالی تهیه کنندگان با صدور اطلاعیه‌ای خواستار برگزاری مجدد انتخابات با حضور همه اصناف سینمایی شد.

خانه سینما همچنان خانه‌ای باشد برای خانواده بزرگ سینمای ایران

به گزارش سینماآنلاین؛شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران در آخرین نشست خود ، انتخابات خانه سینما را مورد بررسی قرار داد و از عدم حضور یک سوم اعضا در تعیین سرنوشت خانه، اظهار نگرانی کرد.

در بخشی از اطلاعیه شورایعالی به همین مناسبت آمده است: "اگر اهالی سینما را اعضای یک خانواده بدانیم و اگر این خانواده صاحب یک کاشانه است که نامش را " خانه سینما" گذاشته ایم ، دراین صورت بیرون راندن اعضای این خانواده از خانه خودشان نمی تواند خردمندانه باشد.

هیچ سازه ای بخاطر درو دیوارش ، هویت خانه را پیدا نمی کند مگر با بودن اعضای خانواده در آن! عدم پذیرش یازده صنف از سی و یک صنف حاضر در خانه سینما در مجمع عمومی آن ، نه پشتوانه ای در اساسنامه اش دارد و نه سازگاری با اصل رواداری بین اعضای خانواده! 

با چنین منطقی شواریعالی تهیه کنندگان سینمای ایران خواهان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و برگزاری مجدد انتخابات هیأت مدیره  است تا به این ترتیب خانه سینما همچنان خانه ای باشد برای خانواده  بزرگ سینمای ایران."

انتخابات خانه سینما هفته گذشته 20 مرداد ماه در تالار سیف الله داد خانه سینما برگزار شد و در پی این انتخابات حواشی و نقطه نظرات و گاها انتقاداتی رسمی مطرح شد و حتی برخی از رسانه‌ها از لزوم ابطال این انتخابات بدلیل نداشن شناسه ملی از سوی کانون کارگردانان خبر دادند.

 

انتهای پیام

 

ارسال نظر