تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1150

«سلمان فارسی» فعلا مردانه است!

سینماآنلاین: فریبا کوثری گفت: هنوز هیچ پیشنهادی از سوی داوود میرباقری برای بازی در سریال «سلمان فارسی» به من نشده است، تا جایی که می‌دانم تا یکسال آینده هیچ بازیگر زنی در این سریال حضور نخواهد داشت و کلیه بازیگران مرد خواهند بود.

سریال جدید «داود میرباقری» تا سال آینده بدون حضور هیچ بازیگر زن!

به گزارش سینماآنلاین، فریبا کوثری در گفت‌وگویی پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا در هیچ کاری مشغول بازی نیستم و ترجیح می‌دهم در خانه مانده و از خود و خانواده‌ام مراقبت کنم، شرایط این بیماری به نحوی است که طبیعتا در خانه ماندن می‌تواند ما را از بسیاری از خطرات مصون نگه دارد.

وی در همین راستا ادامه داد: البته این را هم بگویم که پیشنهاداتی که طی ماه‌های گذشته به من شده کیفیت لازم را نداشتند و آنها را قبول نکردم، اگر قرار باشد خطر بازی در شرایط کرونایی را به جان بخرم باید حداقل اثری باشد که از کیفیت لازم برخوردار باشد.

این بازیگر که در سریال‌های «مختارنامه» و «معصومیت از دست رفته» سابقه کار با داود میرباقری را دارد، درباره احتمال حضورش در سریال «سلمان فارسی» اظهار کرد: هنوز هیچ پیشنهادی از سوی داوود میرباقری برای بازی در این سریال به من نشده است، تا جایی که می‌دانم تا یکسال آینده هیچ بازیگر زنی در این سریال حضور نخواهد داشت و کلیه بازیگران مرد خواهند بود، از سال آینده حضور بازیگران زن این سریال آغاز می شود.

وی در همین رابطه ادامه داد: این سریال به صورت فصل بندی تولید می‌شود، در فصل‌های در حال تولید بازیگران زن ایرانی حضور ندارند و شاید در فصل های بعدی این اتفاق حاصل شود، به هر صورت من از این حضور احتمالی استقبال می‌کنم.

این بازیگر سینما و تلویزیون سال ۹۹ را سالی ناامید کننده خواند و ادامه داد: در کل شاهد سال خوبی نیستیم، از سویی بیماری کرونا و از سویی از دست دادن بسیاری از هنرمندان عزیز کشورمان باعث شده تا سال اندوهناکی را پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره وضعیت ناگوار معیشت بازیگران در ماه‌های گذشته خاطرنشان کرد: متاسفانه اکثر بازیگران ما این روزها طعم بیکاری را کشیده و با مشکلات ناراحت کننده‌ای دست و پنجه نرم می‌کنند. حال اهالی بازیگری به هیچ وجه خوب نیست، امیدوارم هرچه سریعتر بیماری کرونا از کشور برود و به زندگی معمول خود بازگردیم.

منبع: خبرگزاری میزان

 

ارسال نظر