تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1135

پشیمانی تهیه کننده «خوب، بد، جلف ۲» از اکران فیلمش

سینما آنلاین: تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ۲» با ابزار پشیمانی از اکران این فیلم گفت: اگر به عقب برگردم به هیچ وجه این فیلم را بعد از بازگشایی سینما‌ها اکران نمی‌کردم، اما در کل چشم اندازی هم برای آینده سینمای ایران وجود ندارد.

پرونده ساخت سه گانه پیمان قاسم‌خانی بسته شد؟

به گزارش سینماآنلاین، محسن چگینی تهیه کننده «خوب، بد، جلف ۲» در گفت‌وگویی ، پیرامون اکران آنلاین فیلم سینمایی «خوب بد جلف:ارتش سری» گفت: اکران آنلاین فیلم سینمایی ارتش سری اجبار نبود، اما در کل می‌توان گفت که چرخه اکران به کل دیگر وجود ندارد، پس اکران این اثر در این شرایط فایده‌ای ندارد، تصمیم ما مبنی بر اکران آنلاین این اثر به نوعی تنها راه باقی مانده برای ما بود.  

او با اشاره به عدم حمایت از فیلم سینمایی «خوب بد جلف: ارتش سری» ادامه داد: واقعیت امر با وجود اینکه این فیلم را در شرایطی سخت اکران کردیم، در شرایطی که بسیاری از کارگردانان از اکران فیلمشان منصرف شده بودند اما حمایتی از ما نشد، حتی این روز‌ها همچنان درگیر پرداخت پول تبلیغات قبل از نوروز اثر هستیم.  

تهیه کننده فیلم سینمایی «ارتش سری» در همین راستا تاکید کرد: ما پیش از نوروز برای اکران هزینه زیادی برای تبلیغات بیلبوردی انجام دادیم، اما بعد از دو روز کرونا آمد و همه تبلیغاتمان از بین رفت، همچنان هم درگیر پرداخت هزینه‌های تبلیغات آن زمان هستیم و کمترین انتظار ما بخشش هزینه‌های این تبلیغات است. قول و قرار‌ها درباره همکاری در زمینه بخشش هزینه تبلیغات داده شده بود، اما به هیچ کدام از آن‌ها عملی نشد.

وی درباره اکران فیلم سینمایی «خوب بد جلف: ارتش سری» بعد از بازگشایی سینما‌ها اضافه کرد: اگر به عقب برگردم به هیچ وجه این فیلم را بعد از بازگشایی سینما‌ها اکران نمی‌کردم، اما در کل چشم اندازی هم برای آینده سینمای ایران وجود ندارد.  

چگینی با اشاره به وضعیت سینما در سال جاری اذعان کرد: من هیچ آینده‌ای برای سینمای سال ۹۹ تصور نمی‌کنم، سینما در سال جاری به اتمام رسیده و عقیده دارم که در سال ۱۴۰۰ هم سینما از این بحران خارج نخواهد شد.  

این تهیه کننده سینما درباره احتمال ساخت «خوب بد جلف ۳» خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی و وضعیت جاری بیماری کرونا در کشور قطعا در سال ۹۹ به هیچ وجه سراغ ساخت نسخه سوم «خوب بد جلف ۳» نخواهیم رفت، اکران نسخه دوم این فیلم یک پنجم درآمد حالت عادی این فیلم را هم نداشته پس ساختن نسخه سوم در شرایط فعلی معقول نیست.  

منبع:خبرگزاری میزان

 

 

ارسال نظر