تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1128

گلایه شدید نویسنده «پایتخت6» از گردانندگان جشن حافظ

سینما آنلاین: نویسنده سریال «پایتخت6» با انتشار متنی ضمن گلایه شدید از گردانندگان جشن حافظ از پیگیری دلیل حذف نامش توسط دفتر امور جشنواره های وزارت ارشاد خبر داد.

«یک جوری به من رساند که خیلی خفن است، پسر علی معلم است»

به گزارش سینما آنلاین؛ آرش عباسی نویسنده سریال «پایتخت6» که حذف نامش از نامزدهای بهترین نویسنده سریال‌های تلویزیونی در بیستمین جشن حافظ با حاشیه‌‌هایی همراه بوده با انتشار متنی در اینستاگرامش متن تندی را علیه امید معلم نوشت.

در متن آرش عباسی آمده است:« با خودم عهد کرده بودم اگر دنیا را آب برد من را خواب ببرد. عهد کردم جز سکوت کاری نکنم. هیچ چیز ارزش سکوت و در سایه نشستن را ندارد. من از اردیبهشت سال قبل تا الان که آخر مردادیم بیش از یک سال از عمرم را پای پایتخت گذاشته ام. بخشی برای نوشتن اش و بخش بیشتری برای حواشی اش. حواشی که اصلن ربطی به من نداشت اما چه چیزی بهتر از یک قربانی تازه از راه رسیده برای یک سریالی که صد جا برایش دندان تیز کرده اند. اسمم در عنوان بندی پایتخت که هیچ ، الان حاضرم همه دارایی اندکم را بدهم تا برگردم به زندگی قبل از پایتخت ام . پس برای ماندن اسمم کاری نمی کنم اما وقتی گذرت به شارلاتان هایی مثل جشن حافظ و پسر علی معلم می افتد باید برای ریشه کن کردن نفس ناجوانمردی قد علم کنی نه برای اسم ناچیز خودت.

زنگ زدم به پسر علی معلم که ماجرای اسم به ناحق حذف شده ام را حل کنیم.اشتباه کردم فکر کردم شعور دارد ، برایم از رفاقت اش با همه سینمای ایران و گردن کلفتی خودش و خانواده اش ، از پسر علی معلم بودنش،از رفاقت ا ش با دکتر انتظامی و ریز و درشت مدیران ارشاد گفت یک جوری به من رساند که خیلی خفن است، پسر علی معلم است.ده دقیقه صبوری کردم تا حسابی خودش را خالی کند که خالی نشدن بد دردی است مخصوصن که اگر همه ی داشته ات به پسر علی معلم بودن خلاصه شود.همه خواسته ام از پسر علی معلم این بود در یک خبر جداگانه اسم را اضافه کند و بابت سهل انگاری یا شیطنت اش عذر خواهی کند که نکرد و لات بازی درآورد و گفت هر کاری دلت می خواهد بکن.

شکایت رسمی ام از جشن حافظ و گردانندگانش در دفتر امور جشنواره های وزارت ارشاد در حال پیگیری است.. اما سوای اینها کاری می کنم که جشن حافظ به اندازه اسکار مطرح شود.خوش به حال پسر علی معلم که شهرت پشت در خانه اش نشسته است».

براساس این گزارش، حذف نام آرش عباسی و اعلام نام محسن تنابنده به عنوان نویسنده سریال «پایتخت 6» پیش از این نیز مورد اعتراض برخی رسانه‌‌ها قرار گرفته بود.

ارسال نظر