تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1117

پورحسینی:در سینما نقش‌های کمتری برای بازیگران مسن نوشته می‌شود

سینماآنلاین: بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: در سینما نقش‌های کمتری برای بازیگران مسن نوشته می‌شود اما به نسبت در تلویزیون برای این بازیگران نقش بیشتری وجود دارد.

مردم هنوز با «شب دهم» خاطره دارند

پرویز پورحسینی بازیگر پیشکسوت سینما تئاتر و تلویزیون در گفتگویی کوتاه با خبرنگار سینماآنلاین در خصوص فعالیتهای اخیر هنری‌اش گفت : سال گذشته در سریال «بیگانه‌ای در میان ما» به کارگردانی احمد امینی بازی کردم و بعد از آن با شیوع ویروس کرونا ترجیح دادم در خانه بمانم و از مادرم مراقبت کنم.

پورحسینی با توجه به نزدیک شدن به ماه محرم و به مناسبت نقش آفرینی‌اش در سریال«شب دهم» گفت: نزدیک به دو دهه از پخش این سریال می‌گذرد اما هنوز هم بعد از این همه سال مردم ما را با این سریال خاطر می‌آورند و از آن خاطره خوبی دارند.

وی ادامه داد:گاهی وقتها همه چیز با هم جور می شود و بازی ها ،کارگردانی ،متن،موسیقی و عوامل دیگر اتفاقی را رقم می زند مانند «شب دهم» که هنوز هم پخش آن از تلویزیون برای مخاطبان جذابیت دارد.

پورحسینی در پایان در خصوص کم کاری بازیگران پیشکسوت گفت: در سینما نقش های کمتری برای بازیگران مسن نوشته می شود اما به نسبت در تلویزیون برای این بازیگران نقش بیشتری وجود دارد اما در کل نسل جدید به خصوص کارگردانان و دستیاران آنها کمتر به توانمندی های بازیگران مسن و پیشکسوت توجه دارند.

 

ارسال نظر