تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1106

فعلا «درباره الی» را به جای tenet کریستوفر نولان ببینید!

سینماآنلاین: در اوج روزهای بی رونقی سینماها به دلیل بحران کرونا، سه فیلم از اصغر فرهادی بدون اعلام قبلی به صور محدود در برنامه اکران چند پردیس سینمایی تهران قرار گرفته است.

اکران مجدد سه فیلم اصغر فرهادی در سکوت خبری

به گزارش سینماآنلاین، در حالیکه از مدت‌ها قبل برخی سینماداران بدلیل رکود بی سابقه سینماها ناشی از بحران کرونا بدنبال اکران فیلم‌های روز و با کیفیت نظیر  tenet کریستوفر نولان هستند؛ شرکت پخش فیلمیران، سه فیلم از آثار اصغر فرهادی را در چند سینما به نمایش درآورده است.

براساس این گزارش، خبرگزاری صبا با انشتار خبری مدعی شد «درباره الی»، «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» هر سه به کارگردانی اصغر فرهادی از دیروز ۲۰ مرداد به صورت محدود در چند پردیس سینمایی تهران در برنامه اکران قرار گرفته است.

این نمایش در پردیس‌های سینمایی کورش و هروی سنتر اتفاق افتاده که بخشی از سهام آن‌ها متعلق به شرکت فیلمیران، توزیع‌کننده همین فیلم‌هاست.

جالب اینجاست که از نمایش این دو فیلم استقبال چندانی هم صورت نگرفته و دو فیلم «جدایی نادر از سیمین» و «فروشنده» روز گذشته، هرکدام یک بلیت فروخته‌اند.

نمایش این آثار در حالی است که در خروجی جلسه روز یکشنبه شورای صنفی نمایش، نامی از این ۳ فیلم منتشر نشده است. روشن نیست آیا این نمایش با مصوبه شورا بوده است، یا خیر.

همچنین مشخص نشده است که دلیل این اکران مجدد چیست و آیا هدف این است که تشویق هایی برای حضور بیشتر مردم در دوران رکود اقتصادی سینماها اتفاق بیفتد؟

 

ارسال نظر