تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1102

بیوک میرزایی: من فعال هستم اما بسیاری از بازیگران قدیمی خانه‌نشین‌اند...

سینماآنلاین: بیوک میرزایی بازیگر پیشکسوت سینما،تئاتر و تلویزیون از بازی در سریال «جشن سر برون» مجتبی راعی و خانه نشینی بسیاری از بازیگران پیشکسوت به دلیل بیکاری خبر داد.

در «جشن سربرون» مجتبی راعی نقشی متفاوت دارم

بیوک میرزایی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درباره فعالیتهای اخیر خود در گفتگو با خبرنگار سینما آنلاین گفت : در حال حاضر مشغول بازی در سریال «جشن سر برون »به کارگردانی مجتبی راعی هستم که یک کار تاریخی و درامی عاشقانه است و در این سریال که بیش از یک سال است از تصویربرداری آن می گذرد نقش یک سرگرد دوره قاجار به نام یاور اکرم را بازی می کنم.

وی ادامه داد: در کنار بازی در این سریال مشغول کارهای روتین رادیویی مثل صبح جمعه با شما و قصه شب هستم.

WhatsApp Image 2020-08-11 at 11.44.50 AM

میرزایی شرایط کاری در چند ماه اخیر را با توجه به شیوع ویروس کرونا سخت خواند و عنوان کرد: در این چند ماه بخصوص روزهایی که برای ضبط به ساختمان رادیو واقع در میدان ارک میروم به دلیل وجود بازار و ازدحام در این محدوده با حداکثر تمهیدات و رعایت مسائل بهداشتی رفت و آمد می کنم و همچنین در هنگام حضور سر صحنه سریال نیز این مسائل را در نظر میگیرم.

بازیگر سریال «روزگار جوانی» با اشاره به اینکه قرار است فصل دوم این سریال نیز ساخته شود گفت: برای بازی در فصل دوم «روزگار جوانی» با اصغر توسلی کارگردان این سریال صحبت کرده ام و پیشنهاداتی در این زمینه به من داده شده که امیدوارم با اتمام نگارش سناریو این سریال و گذراندن محدودیت های کرونایی ساخت این سریال به زودی آغاز شود.

بازیگر فیلم سینمایی «اخراجی ها» با اظهار تاسف نسبت به اینکه در سال های اخیر بازیگران پیشکسوت و توانمند زیادی هستند که بیکار مانده اند و به دلیل نداشتن بیمه و مستمری بازنشستگی شرایط خوبی را سپری نمی کنند گفت: خوشبختانه خود من بازنشسته رادیو هستم و چون بعد از بازنشستگی نیز همکاری خود را با این رسانه حفظ کرده ام به روز هستم و به این واسطه ارتباطاتی دارم که هر از چندگاهی منجر به بازی در فیلم و سریال می شود.

وی ادامه داد: اما بازیگران پیشکسوت زیادی هستند که به دلیل نداشتن این ارتباطات بیکار و خانه نشین هستند و کسی هم برای دادن پیشنهاد کار به سراغ آنها نمی رود.

میرزایی در پایان از پایین آمدن کیفیت سریال ها انتقاد کرد و گفت : در سال اخیر کارهایی که از تلویزیون پخش می شود بر خلاف سریال هایی که در گذشته ساخته و پخش می شود ماندگار و خاطره انگیز نمی شوند چرا که به دلیل محدودیت های مالی،سانسور و خط قرمزها سازندگان پس از تصویب آثارشان برای ساخت به اصطلاح بزن در رویی کار را آماده و از تلویزیون پخش می شود.

 

ارسال نظر