تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1081

«قتل عمد»برای روشنی چراغ سینماها

سینماآنلاین: تهیه کننده فیلم سینمایی«قتل عمد» گفت: علی رغم وجود احتمال عدم استقبال مخاطبان ما وظیفه داریم با اکران فیلم‌ها چراغ سینما را روشن نگه داریم تا چرخ سینما بچرخد چرا که اگر در این شرایط صاحبان فیلم ها حاضر نشوند فیلم های خود را اکران کنند در سینماها را باید تخته کرد!.

محمد احمدی: اگر صاحبان فیلم‌ها حاضر به اکران نشوند، در سینماها را باید تخته کرد!

محمد احمدی تهیه کننده فیلم سینمایی«قتل عمد» که اکران آن از چهارشنبه ۱۵ مرداد در سینماها آغاز شده است در گفتگو با خبرنگار سینما آنلاین گفت: ما برای اکران فیلم «قتل عمد» در سال جاری ثبت نام کرده بودیم و هفته گذشته طی تماسی که شورای صنفی برای اکران این فیلم با بنده داشت، آمادگی خود را برای اکران از این هفته اعلام کردیم.

تهیه کننده «قتل عمد» در مورد پیش بینی خود از روند اکران این فیلم و استقبال مخاطبان گفت: امید دارم با توجه به تبلیغاتی که در فضای مجازی انجام خواهیم داد و قول‌هایی که برای پخش تیزرهای فیلم از صداوسیما گرفتهایم بتوانیم مخاطبان سینما را برای دیدن «قتل عمد» در سینماها ترغیب کنیم.

وی ادامه داد: «قتل عمد» فیلم داستان گویی است و موضوع روز است و به نظرم میتواند برای مخاطب جذاب باشد.

احمدی در خصوص ریسک اکران در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا و احتمال عدم استقبال مخاطبان در این شرایط از فیلم ها عنوان کرد: علی رغم وجود این احتمالات ما وظیفه داریم با اکران فیلم ها چراغ سینما را روشن نگه داریم تا چرخ سینما بچرخد چرا که اگر در این شرایط صاحبان فیلم ها حاضر نشوند فیلم های خود را اکران کنند در سینماها را باید تخته کرد!

وی افزود: اعتقاد دارم در شرایط فعلی سالنهای سینما با توجه به رعایت پروتکلهای بهداشتی و همچنین رعایت فاصله گذاری که در آن ها انجام می شود از بسیاری از اماکن عمومی محیط امن تری دارند.

محمد احمدی در خصوص حمایت مالی سازمان سینمایی و شورای صنفی نمایش در قبال فیلم هایی که در این شرایط اکران می شوند اشاره کرد : با توجه به ریسک بالایی که صاحبان فیلم ها برای اکران فیلم های خود در این شرایط میپذیرند، سازمان سینمایی متعهد شده است مبلغی را تحت عنوان کمک هزینه تبلیغاتی به فیلم ها پرداخت کند.

احمدی در پایان در مورد پخش این فیلم در شبکه نمایش خانگی و وی او دی ها پس از مدت اکران «قتل عمد» در سینما تاکید کرد: با توجه به این که مقرر شده است فیلمها در شرایط موجود حداقل دو هفته اکران داشته باشند بعد از این مدت برای نمایش این فیلم در بستر وی او دی ها و شبکه نمایش خانگی برنامه ریزی کردهایم.

لازم به ذکر است در فیلم سینمایی «قتل عمد» به کارگردانی سعید دولتخانی تعدادی بازیگر جدید در کنار محمد فیلی به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان «قتل عمد» آمده است: اردلان فرصت کوتاهی دارد تا به پیشنهاد سرنوشت سازی پاسخ دهد.

 

ارسال نظر