تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1080

نظرسنجی سینماآنلاین در روز خبرنگار

سینماآنلاین: برای اولین بار، برترین فعالان رسانه و خبرنگاران سینمایی طی سال گذشته به انتخاب اهالی رسانه معرفی شدند.

برترین خبرنگاران سینمایی به انتخاب اهالی رسانه معرفی شدند

به گزارش سینماآنلاین، در این نظرسنجی که با مشارکت 46 نفر از اهالی رسانه و خبرنگاران صورت گرفت، به ترتیب شیما غفاری (از خبرگزاری ایسنا) و وحید سعیدی (از روزنامه هفت‌صبح) با کسب بیشترین رأی در صدر قرار گرفتند. 

مهدی خرمدل (تابناک)، بهناز شیربانی (شرق)، زهرا منصوری (مهر)، محمد تاجیک (سینماسینما)، نیوشا روزبان (مهر)، فرانک آرتا (شرق)، سمیرا افتخاری (هنرآنلاین)، نغمه دانش (صبا) و محمد صابری (مهر) از دیگر فعالان رسانه‌ها در حوزه سینما در رده‌های بعدی قرار گرفتند و 39 نفر دیگر از اهالی رسانه در حوزه سینما (فعالان سایت‌ها، خبرگزاری‌ها، کانال‌های تلگرامی و شبکه‌های وی‌او‌دی و تلویزیونی) دیگر آرای این نظرسنجی را به خود اختصاص دادند.  

5fda478a-b8d0-4ba9-9400-ab6ac03f6f66
قابل ذکر است که این نظرسنجی برای اولین بار در عرصه رسانه‌های سینمایی و با هدف ارج‌گذاری به زحمات  فعالان رسانه (خبرنگاران و دبیران) در رسانه‌ها طی سال گذشته انجام شد. 

9f3797ab-2dfc-47a3-84c7-cdd1322bbcf3

رأی دهندگان با شرکت در نظرسنجی سینماآنلاین، نام سه نفر منتخب خود را اعلام کردند اما به‌درخواست رأی دهندگان، قرار بر این شد تا فقط نتایج نظرسنجی با امانتداری کامل اعلام شود و جزئیات آرا محفوظ باشد.

کیوان کثیریان، محدثه واعظی‌پور، احسان هوشیارگر، حامد مظفری، خدایار قاقانی، علی زادمهر،  محمدصالح حجت‌الاسلامی، رکسانا قهقرایی، تینا جلالی، آزاده فضلی، امیرحسین اشرفی، سمیرامیس محمدی، سمیرا افتخاری، بابک جوادی، منصوره بسمل، گلاویژ نادری، فرامرز روشنایی، بهناز شیربانی، میثم محمدی، نیوشا روزبان، زهرا نجفی، احمد رنجبر، فهیمه پناه آذر، زهرا دمزآبادی، یزدان عشیری، محسن سرافراز، حامد نیکومرام، مسعود بهارلو، علی رستگار، لیلا سلمانی، مریم کریمیان، مهدی سلیمانی، داود کنشلو، زینب مرتضایی‌فرد، نیکو بستانی، مهسا همتی، امیرحسین مکاریانی، محیا ساعدی، ساتیار امامی، سعیده احمدی، رضا پورزارعی،عاطفه نوذری، صبا شادور، علیرضا مرادی، رضا میرمحرابی و هادی داداشی در این نظرسنجی شرکت کردند.

همچنین سی و سه نفر دیگر از اهالی رسانه (از طیف‌های مختلف) در این نظرسنجی که برای اولین بار در تاریخ رسانه انجام می‌شد، در انتخاب بهترین‌ نویسندگان سینمایی و خبرنگاران از بین همکارانشان در رسانه‌ها مشارکت نکردند.


سینماآنلاین روز گرامیداشت مقام خبرنگار را به ویژه به همه خبرنگاران زحمتکش و پرتلاش حوزه سینما، تبریک می‌گوید و امیدوار است سینمای ایران بتواند بیش از این از حضور فعالان و نخبگان رسانه بهره ببرد. 

ارسال نظر