تماس با ما درباره ما
کد خبر: 108

حضور مهدی پاکدل در «سینماآنلاین» در روز خبرنگار

سینماآنلاین: مهدی پاکدل بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر با حضور در تحریریه سینماآنلاین این روز را به خبرنگاران این رسانه تبریک گفت.

حوزه هنر بدون خبرنگاران بی‌معنی‌ست

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین، مهدی پاکدل امروز شانزدهم مردادماه در تحریریه‌ سینماآنلاین حضور پیدا کرد و با اهدا هدیه‌ و تبریک روز خبرنگار، درباره‌ رسالت خبرنگاری گفت: «حوزه‌ خبر بسیار حساس است. درواقع اگر خبرنگاران در حوز‌ه‌ هنری نبودند هیچوقت کار ما دیده نمی‌شد و مردم هم مطلع نمی‌شدند. این پل بین هنرمندان و مردم، تنها دلیلش حضور خبرنگاران است که این ارتباط دو طرفه را ایجاد می‌کند و ما همیشه مدیون خبرنگاران عزیز و درجه یک هستیم.

وی با ابراز امیدواری از کم‌تر شدن فاصله بین هنرمندان و اهالی رسانه افزود: امیدوارم این رابطه صمیمانه، دوستانه و فراگیرتر شود. ما هم بتوانیم کارهای بهتری تولید کنیم. همچنین خبرنگاران سینمایی بتوانند بهتر و بیشتر فعالیت‌های هنری اهالی سینما را پوشش دهند.

پاکدل ادامه داد: در حقیقت خبرنگاران حوزه‌ سینما عضوی از خانواده‌ سینما محسوب می‌شوند و ما می‌دانیم که چقدر زحمت می‌کشند. اگر اهالی سینما هم فکر می‌کنند خبرنگاران یک گارد یا فاصله‌ای دارند، اشتباه می‎‌کنند. ما همه یک خانواده هستیم و برای یک محصول زیست و تلاش می‌کنیم. امیدوارم این رابطه‌ دوستانه روز به روز بهتر شود و همه در کنار یکدیگر بتوانیم کارهای فاخر و ارزشمندی تولید کنیم.

 

ارسال نظر

  • mahsa ارسالی در پاسخ

    عالیه کارتون من اینستاتونو دنبال میکنم حرفه ای هستید واقعا