تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1079

بلیت نیم‌بها هم از کرونا شکست خورد!

سینماآنلاین: در شرایطی که چراغ سالن‌های سینما روشن است و برخی فیلم‌های ایرانی در حال نمایش در سالن‌های سینما هستند، اما بر اساس ذهنیت منفی ایجاد شده در جامعه، استقبال از فیلم‌ها در سالن‌های سینما، ضعیف است.

گیشه این روزهای سینمای ایران بی‌رمق است

به گزارش سینماآنلاین، با وجود این که سالن‌های سینما فیلم‌ها را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به نمایش می‌گذارند و بر اساس بسته حمایتی سازمان سینمایی، بلیت سینماها در روزهای شنبه تا چهارشنبه نیم‌بها شده است، اما این عامل محرک هم دیگر مثل گذاشته کار نمی‌کند و زور کرونا و ترس ایجاد شده در مخاطبان سینمای ایران، و شاید هم دل و دماغ نداشتن برای تفریح به دلیل مصائب و مشکلات متنوع معشیتی و بهداشتی روزمره مانع آن شده تا کسی روی حضور در سالن سینما حساب باز کند.

بر اساس این خبر، بر اساس اطلاعات سمفا، فروش فیلم «زن‌ها فرشته‌اند2» (آرش معیریان) پس از سه هفته به اطراف 310 میلیون تومان رسیده است و این فیلم شاید حتی از نیم‌بها شدن بلیت متضرر هم شده باشد.
به جز فیلم‌های هنروتجربه و تعدادی از فیلم‌های باقی مانده از اکران سال پیش، این هفته فیلم «قتل عمد» (سعید دولتخانی) هم روی پرده رفته است.
جدای از فیلم‌های روی پرده، در اکران آنلاین هم که لااقل از امنیت روانی برخوردار است، رقابت جالب توجهی بین فیلم تازه اکران شده «هفت و نیم» (برادران محمودی) و فیلم تازه به اکران آنلاین پیوسته «خوب بد جلف2: ارتش سری» (پیمان قاسم‌خانی) و فیلم‌هایی چون «پسرکشی» (محمدهادی کریمی) و ... وجود دارد و به نظر می‌رسد فیلم‌های آنلاین بتوانند مخاطب بیشتری را جذب خود کنند. 

ارسال نظر