تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1048

دوست دارم کارگردانی کنم اما...

سینماآنلاین: رحیم نوروزی گفت: فعالیت در عرصه نمایش جدا از مشکل کرونا، شرایط اقتصادی مناسبی ندارد. در واقع می‌توانم بگویم اوضاع تئاتر چه با کرونا چه بی کرونا اوضاع روشنی نیست.

رحیم نوروزی: مسأله همه ما غم نان و مرگ و زندگی است

رحیم نوروزی بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر که تجربه کارگردانی تئاتر نیز دارد در گفتگو با خبرنگار سینماآنلاین که اخیرا حضور موفقی در سریال «دخترم نرگس» (باقر حبیب‌پیران) داشته است، در خصوص فعالیت‌های اخیر خود عنوان کرد: سریالی در مشهد کار کردم به کارگردانی بهادر اسدی که در حال حاضر آماده پخش است اما نام آن هنوز مشخص نشده است.

او افزود: در سریال جدید سعید سلطانی به نام «بوم و بانو» نیز مشغول بازی هستم.

نوروزی در ادامه گفت: من دوست دارم در زمینه کارگردانی سینما نیز فعالیت کنم اما همه چیز با توجه به این همه‌گیری پیش‌آمده، در هاله‌ای از ابهام است. دغدغه فکری همه ما، سالم ماندن و غم نان است و نه هیچ چیز دیگر. امیدوارم این شرایط کمی بهتر شود زیرا در حال حاضر مسئله مرگ و زندگی اولویت دارد...

این بازیگر در خصوص وضعیت تئاتر در دوران پساکرونا نیز گفت: کرونا در حال حاضر تمام مشاغل ما را درگیر کرده است. فعالیت در عرصه نمایش جدا از مشکل کرونا، شرایط اقتصادی مناسبی ندارد که بتوان مانند قبل در آن فعالیت داشت و این موضوع با معیشت ما همخوانی ندارد. در واقع می‌توانم بگویم اوضاع تئاتر چه با کرونا چه بی کرونا اوضاع روشنی نیست. 

رحیم نوروزی همچنین درباره شرایط فعلی کلاس‌های بازیگری در شرایط کرونا گفت: آموزش‌ها که فعلا شرایط خوبی ندارد. با توجه به اپیدمی کرونا خیلی از کلاس‌ها برگزار نمی‌شود، این ترم حتی دانشگاه‌ها هم تعطیل بودند و به صورت مجازی برگزار می‌شد. من البته از موضوع رضایت نداشتم و خواستم کلاس‌هایم به صورت فشرده برگزار شود. برگزاری کلاس‌های مجازی برایم خوشایند نیست و به نوعی رفع تکلیف است.

 

سعیده احمدی

ارسال نظر