تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1154

دردسرهای بازیگر «شام ایرانی»

سینماآنلاین:فصل ششم «شام ایرانی» در حالی پخش شد که ادعای شهره سلطانی درباره ابتلایش به کرونا عوامل این مجموعه را مجبور به ارائه توضیحاتی در مقدمه قسمت جدید کرد.

«شهره سلطانی» بالاخره کرونا داشت یا نداشت!؟

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین؛ قسمت ششم رئالیتی‌شو سعید ابوطالب با این توضیحات آغاز شد که گروه سازنده به بینندگان اطمینان دادند در تمام مدت ضبط و فیلمبرداری این مجموعه همه پروتکلهای بهداشتی رعایت شده است.

در ادامه این توضیحات که در کنارش جواب آزمایش منفی چهار بازیگر این فصل، همچنین کارگردان و مدیر تولید به چشم می خورد، به مجموعه تست‌های چند مرحله‌ای که از بازیگران و عوامل گرفته شده خوشبختانه نتیجه آن منفی بوده اشاره و از سوی عوامل «شام ایرانی» تقاضا شده شایعات و اظهارنظرهای غیرکارشناسی را با هر نیت و انگیزه‌ای که انجام می‌شود به حال خود واگذار کنیم.

اما ماجرا چه بود که «شام ایرانی» که پس از پایان فصل پنجم با دو هفته تاخیر به پخش فصل ششم رسید و مجبور شد برای گرفتن مجوز چنین توضیحاتی را در ابتدای فصل جدید بگنجاند؟ سلطانی هم در قسمت اول میزبان و حال او به علت بیماری که آن را سرماخوردگی می‌نامید بد بود، آیا او کرونا داشته؟!

ماجرا از دوشنبه 30 تیر شروع شد که شهره سلطانی با انتشار ویدئوی سه دقیقه‌ای از خود در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد: «متاسفانه 19 روز پیش با یک سری علائم متوجه شدم که کرونا گرفتم. اول فکر می‌کردم یک سرماخوردگی ساده است و دو بار هم تست کرونا دادم که منفی درآمد اما با اصرار پزشک معالجم سی تی اسکن ریه دادم و فهمیدم ریه‌ام درگیر است و صد در صد کرونا دارم!»

او همچنین در ادامه اعلام کرد که علی رغم اینکه دوستانی که در اینستاگرام اعلام کرده‌اند کرونا گرفته‌اند به نوع خفیف آن مبتلا شده‌اند اما او به نوع شدید آن مبتلا و به سبب شدت نوع بیماری خیلی اذیت شده است.

اما 19 روز قبلی که سلطانی به آن اشاره می کرد، در تقویم روز 11 تیر را نشان می‌دهد. خبر ساخت سری جدید «شام ایرانی» با حضور او چه زمانی رسانه ای شد؟ چهارشنبه 18 تیر! این یعنی شهره سلطانی با علم به اینکه کرونا دارد، در «شام ایرانی» شرکت کرده!؟ علت تاخیر در پخش فصل جدید «شام ایرانی» و اجبار برای گنجاندن آن توضیحات اضافی او است؟!

سلطانی دوباره یک هفته پیش در 12 مرداد ویدئوی دیگری از خود منتشر و از لطفی که همه در دوران بیماری نسبت به او داشته اند تشکر کرد و به چند سوال مخاطبان جواب داد.

از جمله اینکه اعلام کرد سرکار به این بیماری مبتلا نشده است و سر سریالی بوده که در آن تمامی پروتکل‌ها رعایت شده و تمامی عوامل از ماسک استفاده کرده‌اند و کسی جز او هم این بیماری را نگرفته و ربطی به کار نداشته است. بعد از آن در دوران تعطیلی خود از پروژه سریالی‌اش، سراغ «شام ایرانی» رفته که آنجا هم در 4 روزی که حضور داشته علاوه بر رعایت تمامی پروتکلها، تست کرونا نیز از همه گرفته شده و جواب آن منفی بوده است و کسی دیگرهم مبتلا نشده است.

سلطانی همچنین اعلام کرده سر هیچ کدام از این پروژه‌ها کرونا نگرفته و بعد از این در دوران تعطیلاتش مبتلا شده است!

چند هفته پیش در برنامه «عید همدلی» که از شبکه دو تلویزیون پخش می‌شد، کامران تفتی به برخی از همکاران خود اشاره کرد که از کرونا به عنوان فرصتی برای جلب توجه استفاده کرده‌اند و بدون اینکه مبتلا شده باشند از بیماری خود خبر می‌دهند. با مرور گفته‌های ضد و نقیض سلطانی، آیا ممکن نیست او یکی از همین همکاران مورد اشاره توسط کامران تفتی باشد؟!

به هرصورت از اینکه امروز شهره سلطانی که یکی از بازیگران توانمند سینما،تئاتر و تلویزیون محسوب می‌شود به زعم خودش توانسته بیماری منحوس کرونا را شکست دهد و در سلامت کامل بسر می‌برد بسیار خرسندیم اما ای کاش همه هنرمندان ما با درک بهتر شرایط و اوضاع روحی و روانی حاکم بر مردم جامعه مدل و شکل بهتری را برای اطلاع رسانی اخبار مربوط به خود انتخاب کنند، تا مخاطب نیز دچار دوگانگی و بعضا بدگمانی نسبت به صحت و سقم حرف‌های مطرح شده نشود.

ارسال نظر