تماس با ما درباره ما
کد خبر: 945

اکران2020/ فرار پیتر خرگوشه۲!

در ادامه فراگیر شدن ویروس کرونا، سونی پیکچرز نیز تصمیم به عقب انداختن اکران فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway گرفته است.

انیمیشن سونی‌پیکچرز هم قربانی شد

فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway (پیتر خرگوشه ۲: فراری) به یکی از قربانیان جدید ویروس کرونا تبدیل شده است. شرکت سونی پیکچرز تایید کرد که اکران دنباله فیلم Peter Rabbit (پیتر خرگوشه) تا تاریخ ۷ آگوست ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ۱۳۹۹) عقب افتاده است. این فیلم لایو اکشن/انیمیشن پیش از این قرار بود در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ (۱۵ فروردین ۱۳۹۹) و یک هفته پیش از آن در بریتانیا اکران شود، اما شیوع ویروس کرونا و همچنین پس از عملکرد پایین‌تر از انتظار انیمیشن Onward (به پیش) در گیشه، باعث شد تا سونی تصمیم بگیرد این فیلم خانوادگی را در زمان دیگری اکران کند. شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی سینماهای کشورهایی چون چین، کره جنوبی، ایتالیا و فرانسه شده و آلمان و بریتانیا نیز با محدودیت‌های زیادی همراه هستند.

اگرچه سینماهای آمریکا هنوز تعطیل نشده، اما بخش زیادی از فروش فیلم Peter Rabbit 2 در کشورهای اروپایی است. فیلم Peter Rabbit در سال ۲۰۱۸ بیش از ۳۵۱ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد که این فروش شامل ۲۳۶ میلیون دلار در بازار بین‌المللی و ۱۱۵ میلیون دلار در بازار آمریکای شمالی می‌شود و بدین ترتیب بازار بین‌المللی از اهمیت بالایی برای سونی برخوردار است. فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست)، فیلم سریع و خشن 9 (Fast and Furious 9) و فیلم A Quiet Place: Part 2 (یک مکان ساکت: قسمت دوم) از جمله قربانیان ویروس کرونا هستند که اکران این فیلم‌ها با تأخیر مواجه شده و به‌نظر می‌رسد که ویروس کرونا ممکن است باعث عقب افتادن اکران فیلم‌های بیشتری شود.

جیمز کوردن در نقش پیتر، دیزنی ریدلی در نقش پنبه‌ای، مارگو رابی در نقش فلاپسی و راوی داستان، الیزابت دبیکی در نقش ماپسی و کالین موودی در نقش بنجامین بانی، برای صداپیشگی و رز بیرن در نقش بی، دامنل گلیسون در نقش توماس مک‌گرگور و دیوید اویلوو، از جمله بازیگران و صداپیشگانی هستند که در فیلم Peter Rabbit 2: The Runaway حضور دارند. مانند قسمت اول، ویل گلوک وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Peter Rabbit 2 را بر عهده داشته است.

 

ارسال نظر