تماس با ما درباره ما
کد خبر: 915

فیلم جدید مارتین اسکورسیزی، Killers of the Flower Moon احتمالاً اثری وسترن خواهد بود

مارتین اسکورسیزی، کارگردان پرآوازه‌ی هالیوود، در گفت‌وگویی با پریمیر اظهار داشت که فیلم «قاتلان ماه کامل» احتمالاً اثری در ژانر وسترن خواهد بود.

مارتین اسکورسیزی

مارتین اسکورسیزی در آستانه‌ی آغاز فیلم‌برداری فیلم «قاتلان ماه کامل» اطلاعاتی را از ژانر احتمالی و بازه‌ی زمانی وقایع آن به اشتراک گذاشت. 

اسکورسیزی در گفت‌وگو با رسانه‌ی فرانسوی پریمیر گفت که این فیلم نخستین اثر وسترن او خواهد بود. کارگردان فیلم «مرد ایرلندی» در این‌باره اظهار داشت:

به عقیده‌ی ما این یک فیلم وسترن است. وقایع فیلم در سال‌های ۱۹۲۱ و ۱۹۲۲ در اکلاهما رخ می‌دهد. طبیعتاً در فیلم شاهد کابوی‌ها خواهیم بود، اما آن‌ها هم خودرو و هم اسب دارند. این فیلم در اصل در مورد اوسیج، یک قبیله‌ی سرخ‌پوستی است که بدترین مناطق برای سکونت به آن‌ها داده می‌شود، اما آن‌ها این سرزمین را دوست داشتند؛ چرا که پیش خود فکر می‌کردند که سفیدپوست‌ها هرگز به آن علاقه‌مند نخواهند شد. اما ناگهان در آن‌جا نفت پیدا می‌شود و قبیله‌ی اوسیج به‌مدت ۱۰ سال به ثروتمندترین مردم جهان تبدیل می‌شوند. سپس مانند اتفاقی که برای مناطق معدنی یوکان و کلرادو رخ داد، مردمان حریص می‌آیند، سفیدپوست‌ها و اروپایی‌ها از راه می‌رسند و همه چیز از بین می‌رود. در آن‌جا تبهکاران و اراذل چنان نفوذی داشتند که احتمال رفتن به زندان به‌خاطر کشتن یک سگ بیشتر از کشتن یک سرخپوست بود.

ارسال نظر