تماس با ما درباره ما
کد خبر: 896

تصاویر جدیدی از فیلم No Time to Die منتشر شد

به‌تازگی مجله EW شماره جدید خود را به فیلم No Time to Die اختصاص داده و تصاویر جدیدی از این فیلم را منتشر کرده است. 

سینمای جهان

ماه گذشته بود که سرانجام شرکت یونیورسال پیکچرز و MGM اولین تریلر رسمی فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیسترا منتشر کردند و مدتی بعد تصاویر جدیدی از این فیلم اکشن و جاسوسی مورد انتظار منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مجله EntertainmentWeekly شماره جدید خود را به فیلم James Bond (جیمز باند) اختصاص داده است. علاوه‌بر تصویر روی جلد که جیمز باند با بازی دنیل کریگ و سافین با بازی رامی ملک حضور دارند، در این تصاویر شاهد حضور مدلین سوان و جیمز باند که از صحنه‌های کلیدی تریلر اول فیلم بود تا حضور فلیکس لیتر در جامائیکا به‌همراه ایو مانی پنی، M و Q هستیم. همچنین تصاویری از پشت صحنه ساخت فیلم No Time to Die نیز دیده می‌شود، اما برخلاف انتظار در تصاویر رسمی خبری از شخصیت شرور و منفی سافین نیست و تمرکز تصاویر در واقع روی دوستان جیمز باند است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

  • تصاویر جدید فیلم No Time to Die

دنیل کریگ، رامی ملک، لیا سدو، نائومی هریس، جفری رایت، رالف فاینز، بن ویشاو، روری کینیار، آنا د آرماس، دیوید دنسیک، لاشانا لینچ، کریستوفر والتس، بیلی مگنوسن و دالی بن صلاح، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم No Time to Die حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند

فیلم No Time to Die قرار است در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹) اکران شود. همچنین به‌تازگی تهیه‌کنندگان مجموعه جیمز باند تایید کردند که هیچگاه این شخصیت به یک شخصیت زن تبدیل نخواهد شد، اما ممکن است اسپین‌آف‌هایی از این مجموعه با محوریت شخصیت زن ساخته شود. بااین حال، در آینده هنوز ممکن است یک بازیگر رنگین پوست برای جیمز باند بعدی انتخاب شود. 

 

ارسال نظر