تماس با ما درباره ما
کد خبر: 719

تام ریورز هم نتوانست هالیوود را نجات دهد

سینماآنلاین: که در ازای چند فیلم خوش ساخت و شگفت انگیز، باید حداقل یک فیلم بی رمق، ضعیف ساخته شود.

«ماکت ها» در جمع بدترین های 2019

به گزارش سینماآنلاین، برخی از  این فیلم ها آنقدر ضعیف هستند که بییننده را غافلگیر کرده و با ناامیدی از سالن سینما بدرقه می کنند، اما برخی از آنها نیز بسیار فراتر از انتظار ظاهر می شوند. البته باید به یاد داشت این یک انتظار غیر واقعی است که انتظار داشته باشیم هر فیلمی که در هالیوو ساخته می شود حتما یک اثر فوق العاده باشد.

بنا براین گزارش، هرساله استودیوها و شرکت های فیلم سازی تیزرها و تصاویری داغ و پر شوری از فیلم ها منتشر می کنند، در صورتی که بعضی آنها در حقیقت آتشی است که پشت آن یک خندق قرار دارد. یکی از این فیلم ها «ماکت ها» با بازی «کیانو ریوز» است.

«کیانو ریوز» یکی از ستارگان هالیوود است که اخیرا با سریال پر طرفدار «جان وویک» توقع تماشاچیان را از خود بالا برده است. وی در طول فعالیت حرفه ای خود در تعداد انگشت شماری از فیلم های علمی تخیلی ظاهر شده که اتفاقا یکی از آنها از بزرگ ترین فیلم هایی است که در این ژانر در تاریخ سینما ساخته شده است، اما زمانی که او با بازی در فیلم «ماکت ها» ایفای نقش کرد این حضور در ابتدا برای طرفدارانش یک هیجان بزرگ بود که به شگفتی، سپس به ناامیدی و بعد به شرمساری تبدیل شد.

فیلم «ماکت ها» در مورد دانشمندی است که خانواده خود را در یک تصادف وحشتناک از دست می دهد و این دانشمند سعی در بازگرداندن خانواده خود به زندگی می کند.

به طور ساده اگر بخواهیم به نقد فیلم«ماکت ها» بپردازیم باید بگوییم این فیلم دچار یک آشفتگی کامل بود، با یک فیلمنامه ضعیف و داستانی پوچ، سکانس های اکشن خالی از هیجان و پلاتوهای پر از کاستی که شما را در نیمه راه در داستان فیلم رها می کند.

«ماکت ها» براساس نظرسنجی های صورت گرفته در گروه پایین ترین رده بندی قرار گرفته و از بدترین فیلم های سال 2019 شناخته شده است.

 

ارسال نظر