تماس با ما درباره ما
کد خبر: 589

تام هنکس قلب تپنده " یک روز زیبا در محله"

سینماآنلاین: فیلم جدید تام هنکس در جشنواره فیلم تورنتو کانادا این روزها هرعلاقه مندی به هنر سینما را مجذوب خود می کند.

هنکس یک گزینه ایده آل برای این نقش بود

به گزارش سینما آنلاین، این فیلم بلافاصله شما را میخکوب می کند.داستان فیلم "یک روز زیبا در محله" پراست از نشانه های موسیقی و آواز و شما را به اتاق نشیمن و جمع کودکیتان می برد.


انتخاب هوشمندانه مریل هلر، کارگردان این فیلم با چینش صحنه های کمتر جنجالی و پر احساس به گونه ای است که "آقای راجرز" بازیگر اصلی این فیلم دریک روند عالی جریان احساسات شما را به بازی می گیرد.


فیلم احساسی هلر با عنوان "یک روز زیبا در محله" در جشنواره جهانی فیلم تورنتو کانادا به نمایش گذاشته شده است و راه خود را برای فصل جوایز "آمریکای معاصر" با بازی تام هنکس و بقیه عوامل فیلم، هموار کرده است.


هنکس یک گزینه ایده آل برای این نقش بود و به محض اینکه این فیلم معرفی می شود شما به این نکته پی می برید.

 

تام هنکس برای بازی در نقش آقای راجرز آفریده نشده اما همانطوری که کتانی های آقای راجرز که هر روز می پوشد برایش اندازه است، این نقش نیز هم قالب او است.


به دنبال نمایش این فیلم، بحث و تبادل نظر میان خبرنگاران و تحلیلگران درباره گرفتن جوایز اسکار قوت بیشتری گرفته است.


این یک فیلم جشنواره ای است با نماهای متناقض و نخ نما، اما این استخوان بندی فیلم است. سوال در مورد ارایه تصویر مهربان تام هنکس از آقای راجرز اینگونه است که اگر او نامزد شود  در کدام دسته بندی گنجیده خواهد شد؟


در این فیلم او نقش مکمل مرد را ایفا می کند و در واقع فیلم درباره او نیست. نقش اصلی فیلم "یک روز زیبا در محله" در مورد روزنامه نگاری شکست خورده به نام لوید وگل است که نیاز به نجات عاطفی دارد. این نقش با بازی خوب بازیگر امریکایی به نام "متیو رای" ایفا شده است. 


لوید یک مقاله 400 کلمه ای در قسمت قهرمانان را به راجرز اختصاص می دهد و ویرایش های مختلفی روی ان انجام می شود.


در ادامه، راجرز، وگل را پس از خواندن کارهایش انتخاب می کند. او روحی را که به بهبودی نیاز دارد احساس کرد و فقط او می توانست این کار را انجام دهد و در ادامه فیلم نشان می دهد تلاش برای یافتن کودک درون وگل ادامه دارد.

 

ارسال نظر