تماس با ما درباره ما
کد خبر: 578

محکوم کردن ترامپ به «تخریب جهان» در جشنواره ونیز

سینماآنلاین: مایکل جگر و دونالد ساترلند، ترامپ و بوریس جانسون را برای تخریب جهان مورد سرزنش قرار دادند.

اعتراضات دو بازیگر هالیوود در اختتامیه ونیز به نوع حکومت ترامپ

به گزارش سینماآنلاین، جشنواره فیلم ونیز با حضور ستارگانی مثل مایک جگر و دونالد ساترلند که برای نمایش فیلم «کفر نانجی سوخته» به عنوان فیلم اختتامیه این جشنواره حضور پیدا کرده بودند، به کار خود پایان داد.

این دو بازیگر بعد از آنکه از آن‌ها در مورد تظاهرات دوستانه‌ای که در فرش قرمز ونیز رخ داده بود سوال شد، فورا شروع به صحبت‌های سیاسی کردند. صد‌ها نفر از فعالان با اعتراض به تغییرات آب و هوایی و سیاست‌های ضد مهاجرت، اعتراضات خود را به این جشنواره کشانده بودند.

جگر در مورد این اعترضات گفت: من هم پشت آن‌ها هستم، خوشحالم که آن‌ها این کار‌ها را انجام می‌دهند، زیرا آنها تنها کسانی هستند که می‌توانند زمین را به ارث ببرند.

در ادامه جگر، دونالد ترامپ را به دلیل خروج از توافق پاریس سرزنش کرد و گفت: ما در حال حاضر در یک موقعیت بسیار سخت هستیم، مخصوصا در آمریکا، جایی که همه کنترل‌های زیست محیطی در آن اعمال شده بود، توسط دولت فعلی رد شده و محیط زیست در حال از بین رفتن است.

او همچنین بیان کرد: آمریکا باید در راس کنترل محیط زیست باشد، اما در حال حاضر تصمیم گرفته راه مخالف را پیش بگیرد.

ساترلند نیز با تایید صحبت‌های جگر گفت: مایک درست می‌گوید و این اتفاق در برزیل و انگلیس هم می‌افتد؛ ساتر لند در ادامه در حمایت از معترضانی که در فرش قرمز حضور داشتند آن ها را به تلاش بیشتر تشویق کرد.

او نیز گفت: زمانی که شما مثل من ۸۵ ساله باشید، فرزندان و خانواده‌ای دارید، و اگر به این معترضان در برزیل، لندن و واشینگتن اهمیت ندهید درواقع چیزی برای خانواده خود باقی نخواهید گذاشت. آن‌ها دارند دنیا را خراب می‌کنند، ما در تخریب جهان مشارکت کردیم، اما این کشور‌ها نابودی جهان را تضمین می‌کنند.

ارسال نظر