تماس با ما درباره ما
کد خبر: 488

حمایت «آنتونیو باندراس» از تارانتینو

سینماآنلاین:«تارانتینو باید آزادانه اثر هنری خودش را خلق کند. من هرگز و هرگز و هرگز حاضر نیستم هنر را سانسور کنم. به نظر من هنرمند باید آزاد باشد. آنگاه مردم می‌توانند آزادانه موافق یا مخالف باشند. شما آزادانه می‌توانید به دیدن فیلم‌های او ادامه بدهید یا ندهید.»

هنر هرگز نباید سانسور شود

 


به گزارش سینماآنلاین، روز گذشته «آنتونیو باندراس» در پی حواشی ایجاد شده برای «روزی روزگاری در هالیوود» به حمایت از تارانتینو پرداخت و گفت او باید آزادانه اثر هنری خود را خلق کند. او در مصاحبه با «ایندیپندنت» برای معرفی فیلم جدید مدعی اسکار خود «رنج و شکوه» به کارگردانی «پدرو آلمودوار» می‌گوید کارگردان «هالیوود» باید برای آزادی فیلمساز احترام قائل باشند.


باندراس باور دارد که سینماروها باید حق داشته باشند فیلم‌های تارانتینو را نبینند چرا که با عقاید هنری فیلمساز مخالف‌اند، اما اینکه از همان ابتدا بگویید این اعتقادات نباید به ظهور برسند سخنی دردسرساز است. او می‌گوید: «به اعتقاد من ما باید به آن آزادی احترام بگذاریم. گاهی در هنر چیزهایی وجود دارند که صادقانه باید به شما بگویم آزارم می‌دهند… اما هرگز و هرگز حاضر نیستم آن را سانسور کنم.»


باندراس در فیلم «دسپرادو»  به کارگردانی «رابرت رودریگز» در سال ۱۹۹۵ در مقابل تارانتینو نقش‌آفرینی کرده است. فیلم «رنج و شکوه» باندراس در تاریخ ۴ اکتبر توسط سونی پیکچرز کلاسیک اکران می‌شود.

 

ارسال نظر