تماس با ما درباره ما
کد خبر: 451

اولین تصویر از «اما استون» در«۱۰۱ سگ خالدار»

سینماآنلاین: «اما استون» در این فیلم نقش نسخه‌ی جوان‌تری از شخصیت شرور دیزنی را بازی می‌کند.

آخرین اقتباس لایو اکشن دیزنی

به گزارش سینماآنلاین، دیزنی  اولین تصویر رسمی از «اما استون» در نقش «کروئلا دویل» رونمایی کرد. آخرین اقتباس لایو اکشن دیزنی از «کروئلا» بر روی شخصیت شرور دوست‌داشتنی قصه‌ی «۱۰۱ سگ خالدار»  تمرکز می‌کند. در تصویر جدید استون با موهای آشفته و دو رنگ، افسار چندین سگ خالدار را به دست گرفته در حالی که دو همکارش (جسپر و هوراس) در پس زمینه دیده می‌شوند. دیگر بازیگران فیلم شامل «اما تامپسون»، «پل والتر هاوزر» و «جوئل فرای» خواهند بود.

در نسخه‌ی انیمیشن فیلم «بتی لو گرسون» در نقش «کروئلا» صداپیشگی کرد و در بازسازی لایو اکشن سال ۱۹۹۶، «گلن کلوز» این نقش را بازی کرد. نگارش فیلمنامه‌ی بازسازی جدید فیلم به «تونی مک‌نامارا» سپرده شده، در حالی که «دینا فاکس» نویسندگی ویرایش‌های قبل را برعهده داشت.

 وقایع فیلم در دهه‌ی ۱۹۷۰ لندن روی می‌دهد، تاکنون اطلاعات بیشتری از داستان فیلم منتشر نشده است. کارگردانی «کروئلا» که در تاریخ ۲۸ می سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود به «کرگ گیلسپی» سپرده شده است. این فیلم پیش از این قرار بود در کریسمس سال ۲۰۲۰ اکران شود.

دیزنی شنبه شب علاوه بر «کروئلا»، اطلاعات دیگری از فیلم‌های «مولان»، «جنگ ستارگان: ظهور اسکای‌واکر»، «جانگل کروز» و «به پیش‌» فاش کرد.

 
 

 

 

ارسال نظر