تماس با ما درباره ما
کد خبر: 365

مارتین فریمن در «پلنگ سیاه ۲» هم حضور دارد

سینماآنلاین: مارتین فریمن، بازیگر انگلیسی گفته، آماده‌ است تا در فیلم «پلنگ سیاه ۲» بازی کند.

مارتین فریمن: برای ساخت فصل پنجم شرلوک نباید بی‌گدار به آب زد

به گزارش سینماآنلاین به نقل از مهر، مارتین فریمن گفته است به دنبال موفقیت فیلم اصلی «پلنگ سیاه»، او برای بازگشت در قسمت دوم آن آماده است. او گفته دوست دارد دوباره در نقش اورت راث به واکاندا برگردد.

بازیگر نقش دکتر واتسون در سریال «شرلوک» که در فیلم نخست «پلنگ سیاه» در کنار چادویک بوزمن، لوپیتا نیونگو، دانای گوریرا و مایکل بی‌جردن بازی کرده بود، گفت آماده است تا نقشش را دوباره ایفا کند.

این بازیگر ۴۷ ساله گفته تا آنجا که می‌داند قسمت بعدی ساخته می‌شود ولی کی این اتفاق می‌افتد، او اطلاعی درباره‌اش ندارد.

این در حالی است که انتظار می‌رود رایان کوگلر به عنوان کارگردان برای ساخت قسمت دوم بازگردد، هرچند مارول اطلاعات کمی درباره ادامه این فیلم پرفروش داده است.

در هر حال هواداران انتظار ندارند زودتر از سال ۲۰۲۲، شاهد اکران فیلم بعدی باشند.

بازیگر نقش دکتر واتسون در عین حال درباره احتمال ساخته شدن فصل پنجم سریال «شرلوک» تاکید کرده چون همه دست‌اندرکاران سریال،  سرشان بسیار شلوغ است، به همین دلیل نباید بی‌گدار به آب زد و با یک فصل نامناسب، تاثیر فصل‌های پیش را از بین برد.

مارتین گفت: «این سریال خیلی بزرگ بود و در سرتاسر دنیا هم طرفداران زیادی داشت و به همین دلیل باید میراث آن را حفظ کرد.»

فریمن نقش بیلبو بگینز، شخصیت اصلی سری سه گانه «هابیت» به کارگردانی پیتر جکسون را بر عهده داشت و برای فیلم اول این مجموعه با نام «سفر غیرمنتظره» جایزه ام‌تی‌وی سال ۲۰۱۳ و بهترین بازیگر در هجدهمین دوره جوایز امپایر را دریافت کرده است.

 

ارسال نظر