تماس با ما درباره ما
کد خبر: 142

یونیورسال انتشار فیلم جنجالی «شکار» را لغو کرد

سینماآنلاین: کمپانی یونیورسال در پی واکنش‌هایی که به فیلم «شکار» شده بود، انتشار این فیلم را لغو کرد.

رییس یونیورسال:  این فیلم باید برای اکران منتظر بماند

به گزارش سینماآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: کمپانی یونیورسال انتشار فیلم سینمایی «شکار» را به طور کلی لغو کرد. این فیلم قرار بود در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۵ مهر) اکران شود.

یکی از سخنگو‌های این کمپانی اعلام کرد در حالی که یونیورسال پیکچرز هم اکنون تبلیغات فیلم سینمایی «شکار» را متوقف کرده است، بعد از بررسی‌های فراوان این استودیو تصمیم گرفت تمامی برنامه‌ها برای اکران این فیلم را لغو کند.

او گفت: ما همیشه در کنار فیلمسازان خود هستیم و به انتشار فیلم‌های دیگر با خالقان مطرح ادامه خواهیم داد، اما متوجه شدیم که با فضایی که به وجود آمده، اکنون زمان خوبی برای انتشار این فیلم نیست.

استودیو یونیورسال این تصمیم را به همراه سازندگان این فیلم گرفته اند. اعلام شده که این تصمیم برای کمپانی سخت بود، اما در نهایت با تصمیم رئیس یونیورسال این فیلم فعلاً باید برای اکران منتظر بماند. گفتنی است، پیش از این ترامپ به صورت غیر مستقیم  در مورد این فیلم صحبت کرد و هالیوود را نژادپرست خواند.

مدتی قبل، یونیورسال بعد از تیراندازی‌های اخیر آمریکا، مکثی در بازاریابی و تبلیغات این فیلم کرده بود. در تبلیغات‌های محدودی که از این فیلم پخش شده بود، بتی گپلین و آیک بارینهوتز بازیگران آن، استفاده از سلاح‌های رایفل و اسلحه دستی را ترویج می‌دهند. دیگر بازیگران این فیلم شامیل هیلاری سوانک، اما رابرتس، اتان سوپلی و جاستین هارتلی می‌شوند. جیسون بلوم به همراه دیمون لیندولوف تهیه کنندگان این فیلم هستند که به کارگردانی کریگ زوبل ساخته شده است.

 

ارسال نظر