تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1217

«آنتونیو باندراس» بالاخره از شر کرونا خلاص شد!

سینماآنلاین: «آنتونیو باندراس» هنرپیشه مطرح اسپانیایی پس از سه هفته موفق به شکست بیماری کرونا شد و بهبود پیدا کرد.

شکست کووید 19 از برنده نخل طلای 2019

به گزارش سینماآنلاین؛«آنتونیو باندراس» هنرپیشه اسپانیایی، که نامزدی اسکار را برای «درد و شکوه» ساخته «پدرو آلمادووار» دریافت کرد، از بیماری کووید 19 بهبودی کامل یافت.

«آنتونیو باندراس» در توئیتی به زبان اسپانیولی اعلام کرد پس از سه هفته ابتلا به بیماری کووید ۱۹ درمان شده است. او سه هفته در قرنطینه به سر می‌برد.  باندراس دهم آگوست در روز تولدش متوجه شد که به ویروس کرونا مبتلا شده و همان روز خبر ابتلای خود را اعلام کرد.

 

باندراس در توئیت خود نوشت: پس از ۲۱ روز قرنطینه، حالا می‌توانم اعلام کنم که بیماری کووید ۱۹ را پشت سر گذاشته ام. من بهبود یافته ام. با کسانی که اندازه من خوش شانس نبودند، و کسانی که بیشتر از من از این بیماری آسیب دیده اند، ابراز همدردی می‌کنم. امیدوارم  بیمارانی که در میانه راه مبارزه با این بیماری هستند، مقاوم باشند.

«آنتونیو باندراس» برای بازی در فیلم «درد و شکوه» ساخته «پدرو آلمادووار» نامزد اسکار بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد شد.

او جایزه بهترین هنرپیشه نقش اصلی مرد را از جشنواره بین المللی کن ۲۰۱۹ دریافت کرد.

خوزه آنتونیو دومینگوئز باندراس (José Antonio Domínguez Bandera) زاده ۱۰ آگوست ۱۹۶۰ که بیشتر با نام «آنتونیو باندراس» شناخته می‌شود، هنرپیشه اسپانیایی است.

او یکی از معروفترین بازیگران اسپانیایی در آمریکا به‌شمار می‌آید. وی برنده نخل طلا در جشنواره کن ۲۰۲۰ برای بهترین بازیگر مرد و همچنین کاندیدای جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای فیلم «درد و شکوه» در همان سال شد.

باندراس با ایفای نقش در فیلم نقاب زورو در سال ۱۹۹۸ به همراه آنتونی هاپکینز و کاترین زتا جونز در سطح فیلم‌های برتر مطرح شد.

 

 

ارسال نظر