تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1179

نام‌های هیجان انگیز برای «گوجی» ریدلی اسکات

سینماآنلاین:ریدلی اسکات فهرست بازیگران فیلم بعدی‌اش را با پیوستن رابرت دنیرو، آل پاچینو، جرد لتو، آدام درایور، جک هیوستون و ریو کارنی کامل کرد.

همکاری مجدد سلاطین بازیگری در فیلم کارگردان «گلادیاتور»

به گزارش سینماآنلاین،گرچه ریدلی اسکات هنوز فیلمبرداری درام تاریخی «آخرین دوئل» خود را به پایان نبرده، اما دارد ستارگان برجسته‌ای را برای فیلم بعدی‌اش انتخاب می‌کند.

در این خبر که خبرگزاری مهر به نقل از ددلاین منتشر کرده آمده است: شنیده شده رابرت دنیرو، آل پاچینو، آدام درایور، جرد لتو، جک هیوستون و ریو کارنی قرار است به فیلم بعدی اسکات یعنی «گوچی» بپیوندند و به این منظور در حال مذاکره با استودیو ام‌جی‌ام هستند.

تاکنون تنها لیدی گاگا برای ایفای نقش پاتریسیا رجانی، همسر سابق مائوریزیو گوچی که نوه گوچی طراح مد ایتالیایی بود انتخاب شده است. وی در قتل مائوریزیو روی پلکان جلوی دفترش در سال ۱۹۹۵ نقش داشت و در نهایت به ۱۸ سال زندان محکوم شد و سال ۲۰۱۶ از زندان آزاد شد.

این نخستین پروژه لیدی گاگا پس از بازی در فیلم «ستاره‌ای متولد شده است» محسوب می‌شود که در برابر بردلی کوپر در سال ۲۰۱۸ در آن نقش‌آفرینی کرد و برای آن با ترانه «Shallow» برنده اسکار شد.

ام‌جی‌ام در ماه آوریل امتیاز ساخت فیلم «گوچی» را به دست آورد تا تولید آن را پس از ساخته شدن «آخرین دوئل» شروع کند. فیلمبرداری این فیلم از هفته آینده شروع می‌شود.

از مدت‌ها پیش جیانینا اسکات همسر ریدلی اسکات قصد داشت تا فیلمی سینمایی درباره سرنوشت خانواده گوچی به عنوان یکی از مشهورترین خانواده‌های طراح مد و قتل نوه این طراح مد ایتالیایی بسازد.

همسر اسکات خود تهیه کننده و بازیگر است و بیش از همه با ایفای نقش همسر ماکسیموس که راسل کرو نقش وی را در فیلم «گلادیاتور» ایفا کرد شناخته می‌شود.

جدیدترین فیلم ریدلی اسکات «همه پول‌های دنیا» درباره زندگی گتی و درامی درباره آدم‌ربایی نوه وی بود که نامزدی اسکار را برای بازی کریستوفر پلامر در نقش گتی دریافت کرد.

فیلمنامه «گوچی» را روبرتو بنتیوینا با افتباس از کتاب «خانه گوچی» نوشته است. ریدلی اسکات و همسرش تهیه کننده این فیلم هستند.

ارسال نظر