تماس با ما درباره ما
کد خبر: 477

مهلت ارسال آثار به جشنواره تئاتر فجر تمدید نمی شود

سینماآنلاین: مهلت ارسال آثار به بخش های نمایش خیابانی، نمایشنامه نویسی و دیگرگونه های اجرایی جشنواره تئاتر فجر تمدید نمی شود.

 آخرین مهلت ارسال آثار به بخش نمایش های خیابانی اعلام شد

به گزارش سینماآنلاین،با توجه به نزدیک شدن به مهلت پایانی ارسال آثار به برخی از بخش های سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، دبیرخانه این رویداد اعلام کرد زمان اعلام شده برای دریافت آن ها تمدید نمی شود.

بر این اساس آخرین مهلت ارسال آثار به بخش نمایش های خیابانی برای آثاری که از اول آبان ۹۷ تا ۱۰ شهریور 98 تولید شده اند و مسابقه نمایشنامه نویسی ۱۵ شهریور ماه است. همچنین علاقه مندان به شرکت در بخش مرور دیگرگونه های اجرایی(آثاری که از اول آبان ۹۷ تا پایان مرداد ۹۸ اجرا شده اند) تا دهم و بخش تولیدات تازه دیگرگونه های اجرایی تا بیستم شهریور فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند و این زمان تمدید نخواهد شد.
این رویداد هنرهای نمایشی به دبیری نادر برهانی مرند ۱۰ تا ۲۰ بهمن ماه امسال در ۸ بخش نمایشنامه های صحنه ای، نمایش های خیابانی، دیگرگونه های اجرایی، تئاتر ملل، مسابقه نمایشنامه نویسی، مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، کارگاه ها و نشست های تخصص و به علاوه فجر برگزار می شود.

 

 

ارسال نظر